Archiv

úterý 24. února 2015

v zrcadleRok a čtvrt: velká holka, co se ráda prohlíží v zrcadle, tancuje před ním, cokoli si oblíkne, s ním běží konzultovat. Bafá sama na sebe, pusinkuje se, leštění jsem vzdala. Denně dá takových 200 koleček kolem jídelního stolu, nejradši s vlastním tátou. Taky už občas někde vytře podlahu, první veřejná scéna se konala v drogerii, a i když já jsem se po zemi vzteky neválela, zapotila jsem se určitě víc než Dorotka...
Doma jí je všude plno a zároveň si umí klidně sama hrát. Miluje návštěvy (méně početné:)), publikum, to je něco pro její komediantský já. Nasmějem se s ní čím dál víc a často přemejšlím, co z ní bude. Myslím, že předpokladů má hodně, denně se o tom přesvědčuju: tanečnice, zpěvačka, klavíristka, herečka, komentátorka, pečovatelka, opravářka, modelka, uklízečka, kuchařka, fotbalistka, vrátná.

Už se děsně těším na jaro, až bude teplejc, až spolu budem běhat venku, dejchat ten voňavej jarní vzduch, trhat kytky, svačit na lavičce, pozorovat motýly a dělat bábovky z písku. Snad už brzo.

Mimochodem, ta fotka  vlevo nahoře, tam se konečně fakt vidím:)

3 komentáře:

Pavla řekl(a)...

Krásná Dorotka, krásný šaty ;), krásná budoucnost :))

Len řekl(a)...

No tak to jsou kouzelný fotky toto! :)

Andrea řekl(a)...

Dorotka je kouzelná! Chodím k Vám nakukovat moc ráda!