Archiv

pondělí 2. ledna 2017

kalendář 2017

Před třema rokama se prosinec přehoupl v leden a já najednou zůstala bez kalendáře, takovýho toho, co se pověsí na zeď, všichni ho mají na očích a každej z rodiny má svoji kolonku. Nechtělo se mi shánět nějakej za pětikilo, a ty, co stály přijatelnou cenu, se mi nelíbily, nebo mi neladily do kuchyně. Tak jsem si udělala svůj vlastní - nikde žádný kudrlinky, pěkný písmo, jednoduchá tabulka a 4 kolonky. Jedna společná rodinná, pak moje, manželova a poslední pro Dorotku. To vše jen černobíle vytisknout, takže za pár kaček.

Celej rok mi kalendář perfektně sloužil a protože jsem na něj měla spoustu nadšenejch ohlasů většiny návštěv, loni jsem si řekla, že když už se s tim dělám, tak si ho nenechám pro sebe. Konec řečí, tady ho máte úplně čerstvej ke stažení, a to rovnou ve třech provedeních. Jo a radši i s lednem 2018, abyste nemuseli čekat na tenhle příspěvek za rok :)


Já ho mám pověšenej v kuchyni na starým dřevěným ramínku na kalhoty, pod ním mám ještě hořčicově žlutou kartonovou desku z nějakýho předešlýho kalendáře, a vypadá to fakt dobře! Jsem zvědavá, co vymyslíte vy! Určitě se pak pochlubte, jak jste ho zdokonalili, už teď se těším.

Stahujte, tiskněte, vylepšete, vybarvěte, vystavte, pověste a hlavně - vyplňte! 

Stejný jako loni - černobílá klasika s fontem, co se jen tak neokouká.

A další jak přes kopírák, jen pastelově barevnej, kdyby hrozila depka.

A třetí, s rozevlátým tenkým fontem, kterej jsem už dlouho chtěla někde použít a konečně na něj došlo, v kombinaci s psacím strojem. Jako bonus má zvýrazněný víkendy. Ten si asi letos pověsím do kuchyně já.

Krásný nový rok! ♥

2 komentáře:

Míša řekl(a)...

Tiskneš na A4? Stačí to?? Já bych už potřebovala 5 sloupečků ale, rodina, ja, muž, 2 děti..

miriam řekl(a)...

Míšo, tisknu na A3, menší by byl asi moc titěrnej. Jo, taky už budu asi příští rok potřebovat 5 kolonek, ale letos mi stačí ještě 4, takže sorry :-D