Archiv

sobota 26. ledna 2019

bude únor ... (kalendář!)

Tadá, konečně jsem po 3 týdnech otevřela notebook a udělala kalendář na letošní rok. Sice na poslední chvíli, ale vy, kdo máte vytištěnej ten loňskej, tak ho máte i s letošním lednem, takže stíhám :) Asi kalendář nemusím moc vysvětlovat a představovat, pochybuju, že sem chodí někdo novej :-D

A musím se smát... když jsem teď otevřela svůj blog a v posledním článku z 29. března loňskýho roku hned ve třetí větě čtu: "Symbolicky s blížícím se jarem začíná něco novýho i u nás, a ne, není to třetí dítě..."

Uběhlo pak totiž jen pár dní a ... no prostě se nám před třemi týdny narodila Marianka ♥

Ale zpátky ke kalendáři. Tentokrát mám pro vás 4 varianty:Kdyby tu byl náhodou někdo, kdo nezná postup, tak klikněte na konkrétní kalendář, a v nově otevřeným okně si ho pomocí ikonek v pravým horním rohu uložte anebo rovnou vytiskněte. Doporučuju na A3, a jakýmkoli způsobem, který vás napadne, připevnit na zeď, případně na lednici, na nástěnku, co já vím, může to viset kdekoli :)

Tak šťastný a veselý ... únor! :)

2 komentáře:

Artbook řekl(a)...

hmm to je zajímavá náhoda :-) kdysi jsem si tu četla tuším tento blog.. asi ještě když jsem žila ve ferancii je to možný? osm let zpět.. no a ted mám taky takové choutky začít něco nového dělat a ehm zároven mám pod srdcem třetí dítko :-) a tak díky za pěknej kalendář .. ráda využiji! ať se daří!

Šitý.domov řekl(a)...

Tyjo, gratuluju.Porad na Vas koukam jestli nepribyl novy clanek :-)